سازمان نظام دامپزشکی، پنجمین کنگره کلینیسین‌های دام های بزرگ را برگزار می کند - صفحه نخست

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سازمان نظام دامپزشکی، پنجمین کنگره کلینیسین‌های دام های بزرگ را برگزار می کند

سازمان نظام دامپزشکی، پنجمین کنگره کلینیسین‌های دام های بزرگ را برگزار می کند

سازمان نظام دامپزشکی ایران، پنجمین کنگره کلینیسین‌های دام های بزرگ (ایکلاپ ۲۰۱۹) را در روزهای سوم و چهارم بهمن ماه امسال برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده دامپزشکی، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی، این کنگره که فرصت بسیار مغتنمی برای حضور فعال و مؤثر صاحب‌نظران، اندیشمندان، کلینیسین‌ها، دانشجویان و صاحبان صنایع مرتبط به منظور دستیابی و تبادل نظر و اطلاعات در خصوص آخرین دستاوردها و یافته‌های علمی در این حوزه است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۳ و ۴ بهمن‌ماه امسال در مرکز بین‌المللی همایش‌های رازی تهران برگزار می شود.

در مراسم افتتاحیه این کنگره از خدمات علمی و عملی دکتر تقی تقی‌پور بازرگانی، استاد بازنشسته و نام‌آشنای دانشگاه تهران در رشته بیماری‌های داخلی دام‌های بزرگ تقدیر به‌عمل خواهد آمد.

محورهای پنجمین کنگره کلینیسین‌های دامهای بزرگ (ایکلاپ ۲۰۱۹)، مامایی و بیماری‌های تولید مثل، بیماری‌های داخلی، ورم پستان و بیماری‌های مرتبط، لنگش و بیماری‌های اندام‌های حرکتی و جراحی را شامل می شود.

همچنین بر اساس مصوبه‌ ستاد برگزاری کنگره و به منظور ارتقای سطح علمی و پربارتر شدن محتوای سخنرانی ها قرار است بیشتر سخنرانی ها در قالب «سخنرانی کلیدی» توسط استادان، صاحبنظران و اندیشمندان برجسته ارایه شوند.

تنها تعداد محدودی از مقاله‌های ارسالی به دبیرخانه کنگره که بیانگر پژوهش‌های کاربردی نوین و روزآمد باشند، توسط اعضای کمیته‌ علمی کنگره به صورت سخنرانی عادی (١٢ دقیقه ای) پذیرفته خواهند شد که البته هیچگونه محدودیتی در پذیرش مقالات به صورت پوستر وجود نخواهد داشت.

گفتنی است، حضور و یا ارائه مقاله (به شرط حضور) در پنجمین کنگره کلینیسین‌های دام های بزرگ (ایکلاپ ۲۰۱۹) برای اعضای سازمان نظام دامپزشکی ایران امتیاز بازآموزی به همراه خواهد داشت.

منبع : سایت اگنا(AGNA)