آیین گرامیداشت روز معلم و همچنین تجلیل و بزرگداشت از خدمات علمی و اجرایی دکتر علی قشقایی عضو هیئت علمی دانشکده دامپزشکی برگزار شد.

این مراسم 11 اردیبهشت ماه 1402، با حضور رئیس دفتر محترم حوزه ریاست دانشگاه، نماینده نهاد رهبری، ریاست دانشکده، معاونت آموزشی و پژوهشی ، جمعی از اعضای هیئت علمی، کارکنان دانشکده دامپزشکی و دکتر علی قشقایی به همراه خانواده محترم ایشان در محل سالن آمفی تئاتر این دانشکده برگزار شد.

در ابتدای مراسم دکتر صمد علی محمدی، ریاست محترم دانشکده دامپزشکی ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به حضار در سخنانی ضمن تبریک به کلیه همکاران به ارزش و جایگاه بالای معلم اشاره کرد و یاد استاد شهید مطهری را گرامی داشت.

دکتر علی محمدی همچنین از زحمات و تلاش های چند ساله دکتر علی قشقایی در قسمت های مختلف دانشکده قدردانی کرد و دوره بازنشستگی را به ایشان و خانواده محترمشان تبریک گفت.

در ادامه دکتر امین زارع، مدیر دفتر حوزه ریاست دانشگاه که به عنوان مهمان ویژه در این مراسم حضور داشت، ضمن گرامیداشت روز معلم، مراتب تشکر و قدردانی ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر احمدی را به آقای دکتر قشقایی اعلام نمود.

در ادامه دکتر مراد رحیمی استاد بازنشسته دانشکده دامپزشکی به خدمات علمی و اجرایی دکتر علی قشقایی اشاره نمود و به بیان خاطراتی از ایشان پرداخت.

همچنینن دکتر عبدالعلی چاله چاله، از دکتر قشقایی به عنوان یکی از اعضای فعال و دلسوز دانشکده و از اعضای مطرح جامعه دامپزشکی کشور در زمینه جراحی دام یاد کرد و ضمن تبریک ایام بازنشستگی، برای ایشان و خانواده محترمشان آرزوی سلامتی و توفیقات روز افزون نمود.

دکتر چاله چاله در ادامه به بیان ویژگی های شخصیتی و خاطراتی از سال های همکاری خود با دکتر علی قشقایی  پرداخت و از ایشان به عنوان یک الگوی مناسب برای اساتید جوان یاد کرد.

در ادامه دکتر علی قشقایی ضمن تشکر و قدردانی از همکاران، از کارها و اقدامات انجام داده در طول خدمت خود به عنوان وظیفه خویش یاد کرد و از کلیه همکاران و دوستان طلب بخشش و حلالیت نمود.

در پایان با اهدا لوح تقدیر و هدایا از طرف دانشکده دامپزشکی، از دکتر علی قشقایی تقدیر به عمل آمد.ضمنا به مناسبت پاسداشت و تکریم روز معلم نیز لوح تقدیری به همکاران محترم هیئت علمی داده شد.

 

 

                                                                                                                            

آخرین اخبار